X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مرتبه
تاریخ : 1391/12/01

 سلام به اهالی محترم دانشگاه علوم پزشکی بجنورد...همه میدونیم دانشگامون خیلی نوپاست و هر وقت گله کردیم که چرا این دانشگاه حتی یه پله پیشرفت نداره هی گفتن فلانه و بودجه نداریم و...خلاصه این گوش در بود و اون یکی دروازه. تو این مدت هم به این نتیجه رسیدیم که همینیه که هست! البته من به نوبه خودم از این همه توجه و زحمات بی پایان مسئولین کمال قدر دانی و تشکر رو دارم و همینطور تقدیر میکنم از دانشجوهای عزیز و فعال عضو شده در گروههای مختلف که البته بعضیهاشون هم منتخب و نماینده سایر دانشجوهان.من هم واسه شرمنده کردن تمامی اشخاص مذکور این آپو گذاشتم باشد که مورد توجه واقع گردد!!!...

والسسسسسسسسسسلام!... 

بریم سراغ عکسها: 

 

فتح خرمشهر تا جایی که ما یادمونه ۳ خرداد بود.. آخه یکی نبود اینو برداره؟!

 

  

  

احتمالا این بالابر هم برای ارواح تعبیه شده شایدم ما چشم بصیرت نداریم طبقات بالا و پایین این دانشگاه عظیم الجثه رو ببینیم! 

 

                  

 

گویا بعد کلی مباحثه و مشورت بین عوامل دانشکده و برگزاری جلسات متعدد همه به این نتیجه رسیدن که معضل اصلی دانشکده فقط وفقط با جابجایی سرویس بهداشتی خواهران و برادران قابل حل است!                                 

   

 

    

 

درب منتهی به بهشت! که البته بعدها شاهد کاربردهای وسیع درب هایی از این قبیل خواهیم بود.فعلا که نفهمیدیم اون طرفش قراره چه اتفاقی بیفته!   

   

                   

زمستان هم به آخر رسید ولی هنوز هم رد پای پاییز پابرجاست!... 

  

  

مانده ایم چگونه از این همه فعالیت بی وقفه و زحمات بی دریغ شورای صنفی قدر دانی نماییم! البته با این همه به روز بودن! 

                              

  

و همینطور فعالیت های کثیر بسیج دانشجویی! 

                          

این هم نمایی زیبا از دریاچه های رو به زوال دانشکده علوم پزشکی بجنورد که البته یکی از جاذبه های جهانگردی این ناحیه وجود چهارپایانی از قبیل سگ در انواع سایز و رنگ نژاد می باشد!

 

          

 

 بدون شرح!...

 

 
طبقه بندی:
ارسال توسط سرو
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ